| nicoleee30 a întrebat:

Poate un baiat sa iubeasca/tina la o fata care i-a fost iubita mult timp dar sa fie indragostit de alta in acelasi timp?

Răspuns Câştigător
| OchiiDinUmbra a răspuns:

Se poate daca cei doi au fost friends..pe langa iubiti.adica daca intai au fost apropiati ca amici, au fost impreuna si apoi s-au despartit se poate.pt ca el a realizat ca nu se potrivesc dar fata e o buna amica.si da. poate sa tina la ea in timp ce ii place de alta.eu de exemplu tin la prietena cei mai buna a fostei mele iubite.si pur si simplu mie draga dar nu as vrea sa fiu impreuna cu ea si n-am vrut niciodata.happy

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Sigur ca da, daca baiatul este capabil se poate indragosti si iubi in acelasi timp 1000 de femei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai dacă acel băiat are unele probleme la cap.

| feraryyy78 a răspuns:

Da,poate. Asa cum iti iubesti semenii si familia, asa poate avea si el mai multe iubiri in acelasi timp.

| AlleAlllexandra a răspuns:

Da,poate. El poate iubi o fata chiar daca tine la fosta iubita, poate tine la ea pentru ca au fost impreuna, sau poate chiar ii este draga.

| VivianneMnt a răspuns:

Bineinteles ca poate! Sentimentele pentru o persoana mai ales daca exista de multa vreme nu se pot schimba, iar daca tu ai reusit sa treci de la o relatie, la o iubire amicala, felicitari! Nu multi reusesc.

| Papillon09 a răspuns:

Nu poti fi sigura depinde de la caz la caz dar in principiu nu cred pentru ca atunci cand tii la o persoana este greu sa o inlocuiesti chiar daca vrei happy insa depinde de temperamentul baiatuluiwinking depinde de durata de afectivitate pe care o are pentru cei din jur pentru ca poate sa difere de la caz la caz oamenii au durata de afectivitate diferita la fel si intensitatea afectelor poate fi diferita.winking

| barbascu a răspuns:

Te pot ajuta id meu ellatuyyo69

| asladyblue a răspuns:

Poate sa tina inca la fosta iubita sau ce simte pentru actuala sa fie doar o minciuna.