| chiftelutacrocanta a întrebat:

Poate un barbat care are penisul amputat si testiculele scoase sa simta atractie sexuala fata de o femeie? Ce simte acel barbat cand face cunostiinta cu o tanti frumoasa si sexy?

7 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Magul Taita, eunucul, o iubea pe regina Lostris happy
Asa e in carti.

| RAY a răspuns:

Cica am auzit ca castrarea te face feminim, buna intrebare cred ca simt o placere da cand visezi ca faci sex

| corbulalbrosu a răspuns:

Ai pus si tu o intrebare privind o situatie absolut la limita imaginatiei. Chiar fara penis? este prea de tot, nici macar eunucii, adica paznicii femeilor din haremul sultanilor nu erau intratat de drastic mutilati genital. Le era lasat penisul intact ca sa aiba cu ce face si ei macar pipi daca tot nu le mai folosea la altceva podoaba. laughing Se stie ca daca unui barbat ii sunt extirpate testiculele, adica este castrat, acestuia ii dispare erectia penisului si automat intervine pierderea interesul pentru femei deoarece dispare atat excitatia senzoriala cat si atractia sexuala. Nu mai simte nimic, devine o "leguma" din punct de vedere sentimental si sexual fiindca dispare complet atractia fata de respectiva tanti frumoasa si sexy.

| VelaJohnny a răspuns:

Cu inima va mai simti atractie probabil, dar nu va mai avea porniri sexuale.

| Otto2014 a răspuns:

Nu stiu ce legatura au astea cu puta, da, iubirea e un sentiment, daca e atractie sexuala, nu mai e nimic...

| Trumpinator a răspuns:

Sigur ca este atras, fizic, numai ca nu se va mai putea manifesta laughing

| robert_1640 a răspuns:

Nu cred, avand in vedere ca nici testicule nu mai aare.