| Mia_8953 a întrebat:

Poi...treaba suna cam asa:mi-am facut un cont pe site-ul acesta si peste 2 zile am vrut sa intru pe el...am dat niste raspunsuri si am pus si niste intrebari, deci asteptam niste raspunsuri.Problema sta in felul urmator:eu am mai multe adrese de mail si nu mai sunt 100% sigura care dintre ele e dar banuiesc.problema e ca la fiecare dintre adresele de mail care le-am bagat scrie ca nu exista in baza de date TPUstraight face ce as putea face?

3 răspunsuri:
| raine a răspuns:

Pe unul din multele tale email-uri ar fi trebuit sa primesti un mesaj de confirmare.
daca nu ai confirmat normal ca nu ai intrat in baza de date.
verifica si confirma. spor la treaba!

| DaNtE a răspuns:

Fa alt cont si s-a rezolvat...winking

| DaNtE a răspuns:

Pai fa alt cont si gata s-a rezolvat...tongue