| nonameXD a întrebat:

Postez din nou aceasta intrebare pentru ca mai vreau sfaturibig grin

deci prietenul meu nu mi-a zis ca el nu mai foloseste id actual ci ca i la dat unui var de.al lui

problema e ca la avatar a pus o poza cu o alta fata, foloseste acelasi scris aceas culoare si la status acelasi mesaj de dragoste care mi. l dedicase si mie

eu nu stiu ce sa cred si daca il intreb o sa spuna ca nu am incredere in el

p. s stam la fff mare distanta si nu prea avem prieteni comuni

multumesc anticipat:*

Răspuns Câştigător
| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

E logic asta, se vede ca te inseala!
Doamne frate, pana si eu mi-am dat seama ca te inseala. Tu chiar il crezi?!
Daca te inseala, spune`i direct EJECT FRAIERE! Te crede proasta de parca tu nu ai vazut.
Iubita mea, spune-i direct de ce ma inseli. Ii dai papuci si gata!

3 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Eu cred ca te-ai plictisit de minciunile astea si ca trebuie sa iti intre mintea la caputz! Trezeshte-te!
Relatia la distanta nu pprea mere! si vad ca stie sa minta! o o scuza buna, si reproshul cu "increderea" ii prinde bine pentru o naiva ca tine! Incearca si tu sa fi isteata! Nu mai fi naiva! Baietzii gasestipeste toot, nu exista baiat sa nu te abordeze sau sa nu ii placa de tine, fi mai receptiva la abordarile celorlalti care te abordeaza! Ala cu care vb tu...e un gagautza, schimba`l, ca nu stie sa minta! Succes si ai grija de tine, nu mai fi naiva!

| BuBuulicious a răspuns:

Mda.parerea mea este ca te minte.mai ales ca este o relatie la distanta.nu am nimic impotriva cu relatiile la distanta.pentru ca si eu am una.dar la mine decurge altfel.stiu absolut tot despre el si el despre mine si stiu mereu unde se afla.dar e clar ca te minte.stiu ca o sa-ti fie greu sa renunti la el.dar e cel mai bine. spui ca nu esti proasta lui si sa ramana cu aia happy

| xGloryaax a răspuns:

E o problema incurcata rau de tot la asa ceva... poate varsu are o prietena si el nu se pricepe la mes de dragoste si la lasat pe ala iar cat despre scrisul la fel poate ii place... noname draga degeaba intrebi pe alti daca nu il intrebi pe el vei face o mare greseala daca nu-i spui problemle intre cupluri trebuie discut ate intre voi iar dup ce discutati sa rezolvati in preuna. sper ca team ajutata sa-mi trim mesaj sa imi spui cum mai mrg.ok? pa si te pup dulke