| Andrei78674 a întrebat:

Pot apărea primele simptome de sarcina după 10 zile dupa contactul sexual? Care ar fi ele?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu.

| Emilian65 a răspuns:

Nu pot aparea asa de repede simptomele de sarcina. Acestea apar mai tarziu.

| Eireann a răspuns:

Nu, de obicei primele simptome apar dupa cel putin 3 saptamani. Cel mai evident simptom este lipsa mesnstruatiei. Alte simptome timpurii si mai putin cunoscut sunt nevoia mai deasa de a urina, sensibilitate crescuta la mirosuri, oboseala, tulburari de somn.

| Teo29 a răspuns:

Fa test de sarcina dupa 14 zile de la contactul sexual
Folositi prezervativul daca asa, pe viitor

| popik50 a răspuns:

Nu