| Mihaimagnidicul28 a întrebat:

Pot apărea simptomele de sarcina dupa 6 zile de la contactul sexual neprotejat?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

NU, NU, NU. Este ABSOLUT IMPOSIBIL
Am tot spus-o si EXPLICAT si o tot REPET de SUTE DE ORI
ESTE ABSOLUT (stii/cunosti ce inseamna cuvantul ABSOLUT?) IMPOSIBIL sa apara SIMPTOME DE SARCINA mai devreme, mai inainte ca sarcina sa implineasca 5-6 SAPTAMANI de existenta.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu! Nici un simptom de sarcina nu poate apare mai devreme de 3 saptamani de la fecundare.

| Emilian65 a răspuns:

Nu. Simptomele de sarcina apar dupa 5-6 saptamani de la ultimul act sexual.

| sofisis a răspuns:

Clar NU!
La 7-14 zile poate aparea sangerarea de nidatie si sa iti dai asa seama ca ai ramas insarcinata, dar simptome NU.

Răspuns utilizator avertizat
| Ely1234567 a răspuns:

La sase zile nu cred ca pot apărea dar la 3-4 săptămâni pot apărea eu nici nu aveam 4 săptămâni și am avut simptome de sarcina dar din păcate am pierdut sarcina la 5 săptămâni

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Nu