| raduraduu a întrebat:

Pot cucerii o fata care are >prieten?daca da spuneti-mi cum

Răspuns Câştigător
| udreaella a răspuns:

Evidentlaughing ca poti.eu am metodele mele sa fac un baiat sa ma placa.dar trebuie sa il cunosc foarte bine sa stiu cum sa ma comport sa-i placa...fi tu dar mai fa si cate un gest de ex: dai un trandafir.inainte sa pleci de pe strada de langa ea si sunt mai multi prieteni pupo dulce pe obraz.aseazo undeva pe ceva inalt incat sa fiti la aceeasi inaltima dar sa stea asezata pe ceva...lipesteo de acel peree si ti-o de maini.incearca sa o saruti sau ( ii spui incet la ureche un te iubesc.sau poti sa o saruti pe gat.) daca vezi ca nu vrea inseamna ca ori nu vrea.ori chiar nu te plece deloc.succes!

5 răspunsuri:
| Adina77 a răspuns:

Fiind tu insuti.
Care-i cel mai tare castiga.

| xALeXdXx a răspuns:

Daca o iubesti cu adevarat las-o sa fie fericita asa cum e, nu e prea frumos sa ii frangi inima "bagandui in gura" cateva minciuni despre iubitul ei, asa cand face el prima greseala [es : o inseala] consoleaza fata respectia si apropriete cum sti tu de ea happy

| raduraduu explică (pentru xALeXdXx):

Aa pai nu o iubes dar o plac putin de aia am pus intrebarea.Bine nu stiu cat de bine se intelege cu prietenul ei dar ma rog.am intrebat

| xALeXdXx a răspuns:

Bai, isi bate joc tastatura de mine? laughing)

| Znake77 a răspuns:

Pune.ti intrebarea, ea e fericita cu respectivul? Nu vad rostul unei persoane in plus in relatia lor, adica tu. Iti doresti sa fi fericit? Evident ca da si de asemenea nu ti.ar placea sa intervila altcineva intre voi doi,asadar iti ofer sfatul meu,nu te amesteca.
Insa,daca esti incapatanat,dat fiind faptul ca trebuie sa raspund la intrebarea ta, iti sugerez sa pui in evidenta atu-urile pe care le detii, sa ii demonstrezi fetei ca tu ai putea fi o alegere mai buna, sau sa dai dovada de inteligenta, maturitate si sa astepti pana cand va pune punct relatiei respective(in conditiile in care o pretuiesti foarte mult)