| Myhay96 a întrebat:

Pot face s e x oral fara sa folosesc prezervativ? multumesc. fundaa

9 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
Se poate doar daca stii ca partenera ta este curata..adica nu are probleme de sanatate.
Asa ca, in momentul in care doresti sa practici asa ceva, mai ales cu persoane carora nu le cunosti istoricul, ar fi bine sa te gandesti si apoi sa practici acest sport.
http://www.unica.ro/......-oral.html
O zi buna:)

| neutrino a răspuns:

Si iti asumi tu intregul risc?

| Fatamuntilor a răspuns:

Normal ca poti, dar te expui BTS-orilor care pot fi luate si prin sex oral.

| Green66 a răspuns:

Dacă te referi la cunilingus, unde vrei să pui prezervativul, pe limba?

| NoName0x0 a răspuns:

Normal, de ce nu ca doar nu ramane insarcinata laughing)

| maraciucaeviata420 a răspuns:

Poti dar femeia acea o sa ramana insarcinata

Fundita puppy dog eyes

Răspuns utilizator avertizat
| CheshireDeadCat a răspuns:

Sexul oral cu prezervativ n-are niciun farmec. Da, BTS se poate de înhăţat, dar sarcină - în niciun caz. Dacă o faci cu o peroană pe care o ştii cât de cât, îmi pare stupidă utilizarea prezervativelor, care mai au şi un gust jalnic pe lângă ceea că scad sensibilitatea.

| irinaC2014 a răspuns:

Poti si cu si fara cum doresti