| Xlolx76 a întrebat:

Pot face testul de sarcina la 4 săptămâni de la actul sexual?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Din punct de vedere stratistic s-a constatat ca rezultatele testelor de sarcina efectuate acasa pe baza urinei sunt VALIDE, VALABILE si CORECTE in proportie de 100% in toate cazurile in care testul este efectuat dupa ce au trecut 28 de zile fata de ziua /data la care a fost intretinut ultimul act sexual neprotejat care s-a terminat cu ejacularea spermei in vagin.
In concluzie raspunsul corect este DA, fiindca in acest moment poti sa faci testul de sarcina fara nicio retinere, fiindca rezultatul obtinut va fi 100% valid, valabil si mai ales corect. Multa sanatate!

| Xlolx76 explică (pentru corbulalbrosu):

Nu credeam că o să dau funda așa de rapid laughing)

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da.

| Emilian65 a răspuns:

Da.