| r0my a întrebat:

Pot ramane gravida daca partenerul meu mi-a pus degetele la vagin si avea putin de tot lichid in degete?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este imposibils a ramai gravida cu degetele, hainele, prosoapele, apa din casa sau wc samd.
Gravidia se poate intampla NUMAI prin sex vaginal.

| Goete a răspuns:

Toti avem lichid in degete, mai exact sange. Dar e in ele, asa cum spui tu - daca nu te tai nu iese.
Si nu poti ramane insarcinata de la nici un lichid in afara de sperma

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Daca in vagin a ajuns lichid seminal, da, este posibil.
Spune-i sa nu se mai joace asa cu sanatatea ta.

| Miruna333 a răspuns:

Nu exista asa ceva, din degete nu ramane nimeni, Doar din sex.
Poate pare usor sa ramai gravida, dar nici chiar asa