| anonim_4396 a întrebat:

Pot ramane gravida daca si a dat drumu pe "pasarica" mea...mentionez ca n am facut sex.doar si a dat drumu pe mine.

Răspuns Câştigător
| Cronki a răspuns:

Ai primit 5 raspunsuri care nu fac decat sa te sperie!
Nu ai cum sa ramai gravida! Spermatozoizii nu sunt dotatihee hee cu GPS. Stai linistita, sansele sa ramai gravida sunt "0" (Z E R O)!winking

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, poti ramane insarcinata. Chiar am vazut o fata care a ramas insarcinata asa desi avea himenul intact si a nascut un copil perfect sanatos, la termen.

| Dennys1521 a răspuns:

Da sunt sanse
dar reduse

| delisa a răspuns:

Daca sperma ti-a ajuns in vagin sunt sanse! Daca nu stai fara griji! :*

| RedAppLe a răspuns:

Sunt sanse dar pentru a fi mai sigura fa un test de sarcinawinking

| Ceapone66 a răspuns:

Riscul ar fi daca ti-a ajuns lichidul seminal si in vagin. Daca nu atunci nu trebuie sa iti faci griji.

| deutSa a răspuns:

Daca ti-a ajuns in vagin sunt sanse sa ramai gravida!

| Lazar_Alin_1997 a răspuns:

Se poate ramane chiar și sa mă duc la baie