| mariansgxsjch a întrebat:

Pot ramane insarcinata daca am facut-o in ziua ovulatiei protejat si nu si-a dat drumul in mine?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca metoda de contraceptie a fost folosita corect nu ar trebui sa fie probleme.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, se poate ramane insarcinata DACA au fost mai multe partide sexuale consecutive, sau baiatul s-a masturbat anterior sexului, fiindca avea sperma pe teava care s-ar fi putut scurge involuntar in vagin, in primele secunde cand este introdus penisul.

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| Mayhem666 a răspuns:

1. protejat.
2. nu si-a dat drumul in tine.
Ai raspunsul in propria intrebare.

| dariaflorina a răspuns:

Daca ai folosit metoda retragerii sunt șanse destul de mari, asta daca s-a masturbat recent și au mai rămas spermatozoizi" pe teava"(pentru siguranța ta nu folosi metoda asta ), dar daca ai făcut cu prezervativ, nu sunt riscuri.