| wissam a întrebat:

Pot ramine gravita chiar daca sotul meu este sportiv de perfomanta[bodybuilding] va rog ajutati-ma astept raspuns.

8 răspunsuri:
| Sophie_3843 a răspuns:

Desigur ca ramai gravida!
Nastere usoara si sa ai un copilas sportiv, care sa-i urmeze visul tatalui sau!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Ce treabă are sportul de performanță cu sexul?
Normal că poți rămâne însărcinată dacă nu aplici nicio metodă contraceptivă.
Problema lipsei unei sarcini se poate pune în discuție după o perioadă de timp cuprinsă între 1.6 și 2 ani în care nu ați aplicat nicio metodă de contracepție. Numai atunci puteți face niște analize - dozări hormonale, spermogramă, etc.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

pune-l la treaba! succes si sa va dea Dumnezeu cati copii va doriti!

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Normal ca poti ramane gravidawinking nu are nicio legatura sportul cu asta, stai linistita happy

| Crisu_8081 a răspuns:

O sa-ti iasa un bebe cu muschi.Marfa asa!winking Spor la facut copii.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Ce legatura are faptul ca el este sportiv cu... faptul ca poti ramane sau nu insarcinata. Daca nici unul dintre voi nu are nici o problema care sa nu permita asta... da, poti ramane insarcinata.

| PredatoR a răspuns:

Daca nu ia anabolizante (steroizi), DA poti ramane insarcinata.

| CodrutM a răspuns:

" Daca nu ia anabolizante (steroizi), DA poti ramane insarcinata."
Prietene, nu vad legatura. Cat timp nu ia tampenii gen Napo cum il taie capu' nu o sa aiba probleme de fertilitate. Din cate stiu, mai degraba ai probleme cu potenta decat cu fertilitatea.

Iar tu, do'nsoara, ce intrebare e asta... culturistii nu sunt oameni?