| tulfy a întrebat:

Pot sa fiu insarcinata daca mi-a venit menstruatia si am facut si un test de sarcina care a iesit negativ?

9 răspunsuri:
| Jupiter a răspuns:

Nu

| leny a răspuns:

Nu.doar daca ar fi sarcina extrauterina.la o sarcina de genul poti avea menstruatie, iar la testul de sarcina nu prea iese... dar asta nu inseamna ca trebuie sa te alarmezi...nu se intampla intodeauna asa

| SweetCandy a răspuns:

Nu, stai linistitahappy

| mcrenma a răspuns:

Daca nu ai avut vreo relatie sexuala e totul ok. Deci nu nu esti insarcinata stai calma.

| noname_3387 a răspuns:

Ce tarerolling on the floor
frate, voi ganditi cand puneti intrebarile astea?
cum poti sa my intrebi asta... din moment ce testul a iesit negativ.si ti-a my si venit(in kzul in care testul n`a f folosit corect)
x_X
doamne!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Șansele sunt nule sau cel mult 0, 01% din 100 de femei.
Un ecograf intravaginal te poate lămuri cel mai bine.
Pa, pa.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Depinde. Ca sa fii sigura ca nu esti insarcinata trebuie sa indeplineti concomitent urmatoarele conditii: testul de sarcina sa fi fost facut la minim 21 de zile de la contactul sexual; menstruatia sa fi venit exact in ziua in acre trebuia, sa fi fost normala din toate punctele de vedere: flux, cantitate, durata, aspect, simptome de insotire.

| Sara2 a răspuns:

Depinde ce ai facut, dar dupa ce spui cam 99% nu esti

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Dn ce spui tu nu poti fi insarcinata.