| anonim_4396 a întrebat:

Pot sa raman insarcinata daca prietenul meu nu s-a protejat si am facut sex in ultima zi de menstruatie?

13 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Categoric NU.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Da..cred.

| SweetCandy a răspuns:

Ma eu cred ca da...
fa un test de sarcina, ca sa te linistesti

| Parintele a răspuns:

Din propria-mi experienta zic ca nu, dar unii medici dau sanse la asa ceva. minime.

| Parintele a răspuns:

Legiuitoare vezi ca spermatozoizii pot ramane in vagin asteptand urmatorul ovul.winking

| M.J. a răspuns:

Categoric nu

| georgy_1418 a răspuns:

Nu

| mm_8352 a răspuns:

Da. depinde.

| Auricik a răspuns:

Cred ca nu, daca prietenul a facut cu mare atentie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In primul rind trebuie sa fii atenta si sa te protejezi tu asta este parerea mea. si iti spun ca nu poti sa ramii insarcinata daca erai chiar si in ultima zi de menstruatie. dar asta nu e sanatos va puteti imbolnavi!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna.
O femeie nu poate ramane insarcinata in timpul ciclui menstrual din lipsa ovulatie.
Nu.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Dragă NoGod, ovulația nu dă năvală imediat peste domnii spermatozoizi, este timidă și se aprinde tocmai după ziua a 7-a se agită între ziua a 14-a și a 16-a inclusiv, se retrage până în ziua a 21-a pentru a reveni cam peste 2 săptămâni! Hai că este cuminte, vine și pleacă, nu stă pe capul fetei.
Pa, pa.

| gabyTzu68 a răspuns:

Categoric nu! numai cu conditia ca acest calcul sa fie corect...