| love95_9138 a întrebat:

Pot sa raman insarcinata din lichidul pre ejaculator?

8 răspunsuri:
| Rebecca a răspuns:

Da. sunt sanse mai mici, dar sunt. lichidul preejaculator contine de asemenea spermatozoizi, in numar ceva mai mic. Totusi exista riscul

| TeoPT a răspuns:

Da, si cu un risc maricel.
Bafta

| Ciprian_6540 a răspuns:

Nu... funda

| Girl a răspuns:

Da poti ramane insarcinata deoarece lichidul preejeculator contine milioane de spermatozoizi.asa ca ai grija si protejeaza`te

| ColorfullColors a răspuns:

Sigur, sunt sanse. Pe viitor mai bine protejeaza-te, daca partenerul nu poarta prezervativ, macar cu anticonceptionale (desi nu-ti recomand), sau daca crezi ca sunt sanse sa ramai insarcinata... pastila de a doua zi.

| alexa141 a răspuns:

Eu una nu am ramas...thinking si am mai intrebat si alte 2 fete care mi.au raspuns la fel: nu

| WooLove a răspuns:

Ciprian@ lasa fetele sa isi spun cuvantul, aici nu cred ca ai de unde sa stii decat daca esti ginecolog :-P~

| ascovit a răspuns:

Fara prea multe detalii, ca sa fiu imi directa, DA, se poate.
http://www.121.ro/......-cat8.html