| Ylmaz_Frunzila_ a întrebat:

Pot să șterg un abonament de pe un site de xxx...

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poți să îl oprești

| Violleta2022 a răspuns:

Nu pot sa-l stergi ca nu-i site-ul tau, dar poti sa-l inchizi.

| Cavaler001 a răspuns:

Da, de pe contul tău la site ul respectiv sau inchizi cardul dc nu se poate altfel.

| Kiran a răspuns:

Da, ai la setari o optiune pentru abonamente lunare, vei gasi acolo un buton pentru anulare abonament

| DragosDeLaDabuleni a răspuns:

Salut! Daca vrei sa il opresti trebuie sa te duci la banca si la biserica si sa le zici ded abonament si il vor incheia ei direct de acolo! abonamentul il poti sterge dar pacatul desfranarii nu il vei sterge niciodata din sufletul tau de pacatos!