| stef1290 a întrebat:

Pot scapa de sentimente sa nu ma mai indragostesc vreo data?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabilitatea de a nu te mai indragosti vreodata este extrem de mica si ----> spre 0 (zero). Absolut. big grin

| ShamelessQboy a răspuns:

Da, doar dacă te calugaresti!

| SüßesHäschen a răspuns:

Nu se poate...cat timp ai inima iubești...doar sa fi suferit prea tare după o persoană si sa nu ti-o poti scoate din cap.

| Boboc_Alexa_1997 a răspuns:

Nu ai decembrie sa întrebi asta fi puternic sau puternică pentru că viața merge înainte și tu cu capul sus zambind

| Kairaa a răspuns:

De ar fi niste pastile sa nu ne mai îndrăgostim de cine nu trebuie, ar fi perfect! sad Știu sentimentul ala inima e ceva gen : o/il iubesc! Dar creierul : Nuuuuuuu din nouuuu!