| AndreiRadu5557 a întrebat:

Poti cuceri o femeie fara aspectul fizic, cineva imi spunea ca nu conteaza deloc aspectul fizic ca un bărbat trebuie sa fie doar putin mai frumos ca dracul, e adevărat?

9 răspunsuri:
| Madaxo97 a răspuns:

Cine ți-a zis, a uitat sa continue propoziția. Un bărbat trebuie sa fie puțin mai frumos ca dracu dar sa facă bani.
Trebuie să ofere stabilitate femeii pe toate planurile nu doar financiar, să ofere siguranță, femeile asta vor în primul rând de la un bărbat, siguranță, la bărbați asta se traduce prin materialism de multe ori dar nu e așa.

| Mindfulness a răspuns:

Daca are bani nu contează fizicul.

| AndreiRadu5557 explică (pentru Mindfulness):

Chiar cu orice femeie sau doar cu unele

| Mindfulness a răspuns (pentru AndreiRadu5557):

Cu unele

| AndreiRadu5557 explică (pentru Mindfulness):

Aici si bărbații au o vina ca le da apa la moara

| Mindfulness a răspuns (pentru AndreiRadu5557):

Da,din cauza unor fraieri suferim cu toții!

| Giulia911 a răspuns:

Poți s-o cucerești. Dar sa ai multe calități intelectuale și spirituale.

| RazzMTB a răspuns:

Inseamna ca te-a mintit

| ciupz a răspuns:

AndreiRadu5557 tin sa te anunt ca persoana respectiva te minte MULT RAU. Pentru a CUCERI o femeie trebuie sa ai o soba intre doua camere. Mult succes!