| deni_6616 a întrebat:

Poti cumpara teste de sarcina la orice varsta sau trebuie sa fi majora?

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Poti cumpara la orice varsta, fara reteta, fara nici o restrictie de la orice farmacie.

| monyk a răspuns:

Buna, nu trebuie sa fi majora, testele de sarcina se gasesc la farmacii, un pret acceptabil si nu conteaza ce varsta ai!

| sasha a răspuns:

Gandeste-te logic. insarcinata nu poti ramane doar daca esti majora asa ca se ofera teste de sarcina indiferent de varsta sex culoare happy

| Cronki a răspuns:

Raspuns: DA, respectiv NU
big grin Iti doresc sa cumperi cat mai multe teste de sarcina tongue, dar sa fie pozitive doar atunci cand iti doresti acest lucru! happy

| mariuspolizei a răspuns:

Pai ce, trebuie sa fi majora ca sa faci sex(sau dragoste, depinde)?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti cumpara la orice varsta din orice farmacie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu am cumparat prezervative la 11 ani si daca ai pus intrebarea asta ai facut ceva...

| cmm a răspuns:

La orice varsta, desigur, din orice farmacie