| Lubeniță38900 a întrebat:

Poți face sex când femeia este pe stop?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Poti dar nu este recomandat, fiindca este dureros si jenat pentru fata, in plus se pot declansa hemoragii sau chiar infectii.
De ce ai alege taman alea 3-4 zile dureroase si instabile cand femeia are inca 24 de zile pe luna FARA ciclu, cand poti face sex cu placere si fara probleme, fara dureri, fara risc de infectie sau hemoragie?

5 răspunsuri:
| DontActLikeMe a răspuns:

Nimic nu te oprește, se poate. Dar depinde dacă femeia este de acord.

| Delllla a răspuns:

Da.

| Emilian65 a răspuns:

Da, dar este dureros și neigienic.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Poți.

| Madaxo97 a răspuns:

Poți, dar mai bine măcar în acea perioadă să lăsăm vaginul în pace, zic eu