| PumaBlonda a întrebat:

Poti fi dezvirginata prin sex anal?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce amuzanta esti! Mai esti si blonda.

| Liviu a răspuns:

Tu da laughing esti exceptia care intareste regula blushing

| corbulalbrosu a răspuns:

S-ar putea intampla in cazul cuplurilor de homosexuali in cazul in care fetitului i se face o himenoplastie anala. laughing

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Pwahahaha laughing). Doamne ce intrebare, desigur ca poti tongue in fond si fundul e o gaura.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru PrintesaGumitaa):

Inseamna ca este valabila si in cazul in care este vorba si de gura in cazul sexului oral. rolling on the floor Cu conditia sa aiba grije de amigdale. laughing

| Hitback a răspuns:

Cam tarziu ai aflat.

| Hitback a răspuns:

Thug life.

| DonaldTrump a răspuns:

Se vede ca esti blonda.

| Pinocchio a răspuns:

Lol
Nu.
Practic dezvirginarea inseamna ruperea himenului, care se afla la intrarea vaginului, nu in anus.

http://webcache.googleusercontent.com/......tp?/search

| Ioana803 a răspuns:

Nu.