| 5710 a întrebat:

Poti lua boli venerice de la partener daca practici sexul anal?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca DA, datorita faptului ca poti sa devii infectata cu diverse boli cu transmitere sexuala (BTS-uri) si asta se intampla mai ales in cazul practicarii sexului anal fara sa fie folosit prezervativul. Multa sanatate!

| MatyIsHere a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Ați ajuns la întrebări stupide de pe TPU la Zappy TV

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, poti lua absolut toate bolile venerice pe care partenerul tau le are, de la sex oral, anal si vaginal, daca faci sex neprotejat cu ei.

| mihai69 a răspuns:

Da, și nu numai.

| doctorandus a răspuns:

Da.

| Invictusman a răspuns:

Poti lua da.

| 5710 explică:

Mersi. Mi-a dat mesaj un admin sa-l schimb, unul salotanul ceva de genul. Nu strica cu nimic serverul. Cu numele asta ma stie băieții.

| Salontanul a răspuns (pentru 5710):

"Cu numele asta ma stie băieții."! Te stie ca "e" mai multi? "E" peste 50? Si atentie si la raspunsurile jignitoare! Te asigur ca, in ritmul asta, nu o sa faci prea multi purici pe aici!