| anonim_4396 a întrebat:

Poti ramane insarcinata daca esti virgina? si a intrat chestie dinaia alba.

14 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Cum a intrat "chestie din aia alba"? Adica sperma, asa se cheama. In principiu nu, e nevoie de penetrare si forta de ejaculare ca spermatozoizii sa ajunga la ovul. Dar ai grija cum te joci cu chestia aia alba. Poti sa faci ceva boli daca nu va protejati cum trebuie.

tundenana
| tundenana a răspuns:

Daca nu ai avut contact sexual cum a intrat "chestia aia alba" acolo? virgina nu esti numai daca nu ai avut contact sexual niciodata... deci daca a intrat sperma in vagin (ca sa le zicem pe nume asa fara rusine nu?) atunci ceva contact tot ai avut si atunci exista posibilitatea sa ramain... daca nu ai avut contact sexual... nu ramai insarcinata...

| kufu a răspuns:

Dar chestie d'aia cenusie ai?

| ka2 a răspuns:

Vrei sa spui ca ERAI virgina si raspunsul meu este: DA, normal ca poti ramane!

| jani a răspuns:

Pai daca are chestie de aia alba....la ce ai mai trebuie....chestie de aia cenusie...

| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Poi nu stiu ce sa zic dar le voi rasp la cei de mai sus...MEY FATA VREA SA SPUNA CA NU SA... DAR DE EX POATE BAIATUL DUPA CE SIA DAT DRUMU A PUS MANA PE SPERMA SAU A ATINSO CUMVA SI APOI A PUS MANA LA...hee heeOF DOAMNE CE GREU ESTE DE INTELES... OF OFlaughinglaughinglaughing

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Daca a intrat chestie dinaia alba poti ramane insarcinata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ih, chestia d-aia alba, ih ce scirbos rolling on the floor

| dulcika a răspuns:

Ce amuzant...winking nu ai km sa mai fi virgina daca ai facut sex si "chestia aia alba" se numeste sperma...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca un spermatozoid ( din sperma...chestia aia alba cum o numesti tu) fecundeaza ovulul (tau, al femeii) poti ramane insarcinata. Nu este necesar sa te penetreze sau sa te penetreze adanc incat sa te dezvirgineze. Pot exista multe situatii in care poti ramane insarcinata, ce-i drept sansele scad de la o situatie la alta.
Iti recomand sa citesti urm:
http://www.seximus.ro/articole/sex_prima_data.php
sau
http://www.prieteni.ro/......l-1-2.html

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pey miss ex channel are dreptate...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar daca nu ai avut nociun contact cu sperma nu potilaughing

| ГЭOPГИ a răspuns:

Virginitatea o pierzi cu adevarat cand iti curge sangele daca nu ti s-a rupt himenu esti virgina deci trebuie sa iti curga sangele a si da poti ramane gravida daca ejt virgina( poti ramane gravida si daca faci contact cu sperma sa zicem si de pe un capac de toalete unde a ejaculat cineva si tu te-ai pus