| Monimoni1996 a întrebat:

Poti ramane însărcinată în cazul în care eu ma mai frec de... după terminarea scutului, daca el s-a șters foarte bine, a luat o pauza, apoi s-a mai sters o dată? Sau lichidul contine sperma in caz ca s-a atins? Sau daca s-a atins vagonul de lichid, fără penetrare, doar atins, se poate ramane însărcinată?

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Stersul nu ajuta cu nimic, fiindca sperma ramana la interiroul penisului, nu se duce decat prin urinare.
Daca esti in perioada fertila si continuati sa va jucati dupa ejaculare, cu penisul in vagin sau la intrarea in vagin, ai toate sansele sa ramai insarcinata cu lichidul pre-ejaculator care contine sperma si care se scure involuntar in paginul tau (doar 2-3 picaturi) si te poate lasa gravida imediat.

| corbulalbrosu a răspuns:

Dupa ce se produce ejacularea, in uretra existenta in interiorul penisului pe intreaga sa lungime, ramane o anumita cantitate de sperma care se va scurge, se va prelinge incontrolabil din penis in urmatoarele 2-3 ore in cazul in care intre timp nu are loc o urinare. Daca dupa ejacularea spermei barbatul NU urineaza, atunci in cazul in care penisul intra din nou in erectie din uretra se va scurge un amestec al celor 2 secretii, format atat din lichid preejaculator cat si resturi de sperma. In astfel de situatii, uneori in anumite situatii, in functie de jocurile sexuale intretinute, pot sa apara chiar si ''surprize foarte neplacute'', insa NUMAI/DOAR daca femeia in acel moment este in PERIOADA FERTILA A a ciclului ei menstrual. Nimeni dintre toti userii nu are capacitatea paranormala sa ghiceasca in ce moment al ciclului menstrual s-a desfasurat joaca voastra sexuala, pentru a reusi sa-ti raspunda... corect. big grin

| Emilian65 a răspuns:

Da, este posibil.

| Monimoni1996 explică (pentru Emilian65):

Păi adica in cazul in care s-a sters foarte bine, nu a mai rămas nimic, era uscat, apoi peste 15 min s-a șters iar pentru siguranta, apoi ne am mai frecat putin zonele. Se poate?

| Frank51 a răspuns:

Sanse sunt, insa destul de mici. In orice caz depinde de femeie, unele raman foarte greu insarcinate(chiar daca termini inauntru), iar altele raman si de la lichidul preejaculator, deci riscurile exista, si voi vi le-ati asumat(constient sau inconstient, mai mult a doua).

| Sofer a răspuns:

Nu poți daca doar te freci.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Scutul din ce era, incat s-a terminat? Din branza?
A facut sex cu vagonul sau sperma era atat de multa?
Doamne, va e rusine sa denumiti actul sexual, organele genitale etc. Sa faceti sex nu va e rusine?
Eu zic ca n-ar trebui sa va fie rusine nici de una, nici de alta, deoarece sunt lucruri omenesti.

| Monimoni1996 explică (pentru CodrutElian1990):

Bai stau asa, jur ca nu am observat. E autocorectuorul laughing) ce crezi ca imi era rusine, daca nu rasljdmeai, nu observam oricum

| ywar a răspuns:

După terminarea scutului?
This is Spaaaaaaaaaaaaaartaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

| Marius22222222222 a răspuns:

Nu ramai

Răspuns utilizator avertizat
| Cristian2222222222 a răspuns:

Mai de graba dupa ejaculare poti Incerca anal ca e si Placere si farà risc