| Alinamaria23 a întrebat:

Poți sa afli ca nu poți face copil și dacă esti virgina?

Răspuns Câştigător
| Konstantinos99 a răspuns:

In afara de ce a zis colegul anterior nu cred, adica boliile tin de mai multi factori trupesti, a si mai e o chestie, partenerul tau poate schimba putin calculele, este alegerea ta si poate determina o mostenire genetica diferita, dar minunile si credinta sunt mai puternice ca orice.Deci stai fara griji, daca vei avea sau nu copii daca tu ai avut grija de corpul tau si sufletul tau la fel si prietenul tau sunteti exact in voia lui Dumnezeu. Daca ai totusi indolieli poti sa te rogi in sensul asta, dar lasa totul in grija celui de sus.Au fost cazuri cand doctorii nu dadau sanse de nastere naturala pentru ca femeia avea pH negativ, iar ea a nascut 8 copii, si era constienta de ce au zis medicii.Asta e cea mai puternica arma a femeii, credinta si iubirea ei.

2 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Bineînțeles. Daca ai o boala diagnosticata care afectează sistemul reproducător.