| costina a întrebat:

Poti sa ai o relatie la distanta? pentru cateva luni ai rezista fara pr tau cateva luni?

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Sigur ca poti avea o relatie la distanta.Pentru asta ai nevoie de o doza colosala de incredere reciproca si multa rabdarewinking Dar nimic nu-i imposibil cand iubestihappy

4 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Poti... rezisti fara el... mai vorbiti la telefon, pe mess, etc... Dar eu nu mai risc... de multe ori s-a racit relatia sau s-a ajuns la certuri inutile...

| ada a răspuns:

Eu sunt implicarta intr-o astfel de relatie...Stau fara prietenul meu deja de o jumatate de an si mai am inca atat de asteptat...Bineinteles ca poti rezista...Toul depinde de tine ca om, de el, dar si de cat de mare e dragostea dintre voi.

| beba a răspuns:

DA, daca ai incredere in el si el in tine si daca exista Iubire.

| cami_6226 a răspuns:

Da, sigur k rezisti atunci cand exista iubirea adevarata si respectul, eu am rezistat