| Anablondyi a întrebat:

Poti sa pui un fel de inimioaral a facebook (la comentariu ) apasand ceva taste? straight faceeu nu pricep de ce otot mai multi prieteni au dat comentarii cu inimioarele alea laughing)

7 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Alt si cifrele din dreapta ☺

| XK a răspuns:

Uite asa

| Gipsy a răspuns:

Incearca cu

| Katherine † Pierce a răspuns:

Doar tastezi "

| Căpşunăăă a răspuns:

Inimioara aia nu o poti pune cu semnele de pe taste.E doar inimioara,nu e gen `happy`. Ca sa o poti pune si tu la comentarii, ii dai copy (ca si cum ai da unui text, dar dai doar inimioarei) si apoi paste unde vrei sa dai comentariu.
Sper ca te-am ajutat.
Funda?smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se face asa :

| Pink_1176 a răspuns:

E foarte simplu tongue
< 3 doar ca tastezi fara spatiu intrebatting eyelashes