| Dyony01 a întrebat:

Poti sa t dizvirginezi cu degetu?laughing) rolling on the floor funda :*

Răspuns Câştigător
| Adorable a răspuns:

In toate cartile si pe toate canalele tip documentar pe care le urmarim, zice clar ca doar o penetrare cu penisul poate rupe himenul, sau lucrurile mari si groase. Cu degetul nu poti, doar de la 2 degete in plus te poti dezvirgina deoarece vaginul are marimea unui deget inainte de primul act sexual!

20 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca iti bagi mai multe deodata da.

| St3fU a răspuns:

Da.trebuie sa ti se rupa hymenul pentru a fi dezvriginatalaughing

| NoChanceForUs a răspuns:

Stii...ar trebui sa se creeze o categorie numai a voastra.Intalnisem fete care intrebau daca se dezvirgineaza cu matura, cu vibratorul, daca fac sex in perioada prepube(r=l)a si tot felul de astfel de intrebari.Raspunsul este urmatorul : Incearca si tu si vezi!

| zizibela a răspuns:

Nu! degetul nu e atat de lung si de gros sa poata face asta! ma refer la un deget normal, in ziua de azi... exista fel si fel de chestii! Si trebuie ceva munca pana sa te dezvirginezi happy dureri, transpiratii...

| AndaAndore a răspuns:

Da. pupii :*

| lila_1550 a răspuns:

Da bineinteles...acum depinde si cat de adanc il introduci.

Răspuns utilizator avertizat
| blamefire a răspuns:

Da.e ca si cum ti-ai baga o jucarie de cauciuc...de la sex shop

| source a răspuns:

Cati ani ai ?

| OHmyGosh a răspuns:

Ia un bat si incearcalaughing.
Vezi sa fie mare si groslaughing.

| 7lucian8 a răspuns:

Daaaa si inca foarte usor

| paulsar28 a răspuns:

Pentru ce? daca vrei imi zici unde stai si...te dezvirginez eu!

| MariusUCV a răspuns:

laughing, nu cred ca ai tu degetul atat de gros si lung big grin, pentru a te dezvergina..., dar se poate daca te straduiesti tongue

| GaBy*YOUr*DrEaM a răspuns:

Da se poate de ce nu se poate cu orice obiect mai mare de 2 cmwinking

| c76650531 a răspuns:

Spune ce ai patit si apoi o sa tragi concluzii

| adDe_9101 a răspuns:

Depinde...daca e prea lung ti se poate rupe pigmentul acela...si gata

| Ella_6549 a răspuns:

Iti faci fistinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da stiam ai incercat?laughing

| Rebecca_5481 a răspuns:

Da.daca iti rupi himenu` rolling on the floor

| Adi_4862 a răspuns:

Daca ai degetu de 14 cm.