| anonim_4396 a întrebat:

Poti sa te izolezi si sa fugi toata viata de iubire? Iubirea dintre un barbat si o femeie, ma refer. Sa ajungi si la 80 de ani fara sa fi avut primul sarut?

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Da, exista astfel de persoane. Apoi, nu cred ca trebuie neaparat sa fugi. Daca nu prezinti niciun interes, nici tu nu vei primi de la altii.

| Hyperion7 a răspuns:

Mariile genii ale lumii printre care amintim Tesla, Newton și mulți alții au murit virgini.
Deeci, deducem că nu prea au avut cum să se integreze într-o lume inferioară și au preferat să nu-și exploateze sexualitatea cu "oamenii de rând "

| Valentin7483 a răspuns:

De ce sa fugi? Pur și simplu nu te proprii de o persoana și punct