| lala22 a întrebat:

Poti sa te masturbezi cand ai ciclu?, e ceva? plzz! vreau un raspuns!

Răspuns Câştigător
| username23 a răspuns:

Poti sa te masturbezi, doar ca o sa te murdaresti, asa ca be careful! Numai ca menstruatia este ca o curatare a vaginului asa ca e mai bine sa nu te masturbezi in timpul ciclului. Anyway faci ce vrei iti raspund la intrebare. Doar ca in timpul ciclului locul ala e mai sensibil asa ca fii mai sensibila si tu, si cu grija mare! Funda? happy

3 răspunsuri:
| membrugirl2010 a răspuns:

Da normalhappy.
funda?

| IgnoreMe a răspuns:

Poti, dar ai grija sa nu ramai insarcinata. Sa scoti degetul la timp, inainte de ejaculare. Sunt sanse mari sa-ti ramana si degetul insarcinat, mai ales daca ai squirt. Ideal a fi sa folosesti si un prezervativ. Bafta!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap o sa te maturizezi.>)