| Noname1516 a întrebat:

Poveste complicatalaughing. Ma inteleg de cativa ani cu un baiat.(vecini). Imi place de el, doar ca el are prietena. Mi-a spus ca nu se mai intelege cu ea si se vad foarte rar.Iesim in fiecare zii afara si mereu sta la mine in brate sau ma pune sa ii fac masaj sau ma face sa rad.Ar da niste semne ca ma place.Totusi nu stiu ce sa cred.Suntem doar amici sau ar putea sa existe ceva mai mult?!

Răspuns Câştigător
| LoveUbutUdontCare a răspuns:

SI eu am trecut prin asta.
E putin ciudat ce e drept... dar te-as sfatui sa lasi timpul sa treaca. Mai ales daca e de mult cu prietena, si tine mult la ea, n-o sa renunte niciodata la actuala pentru tine. Crede-ma.

Eu am avut norocul ca era cu ea doar de 2 saptamani si cand m-a intrebat daca as vrea sa fie ceva intre noi i-am spus ca nu. Dc? pentru ca are prietena. SI apoi, dupa 3 zile s-a despartit de ea, si a devenit totul mai usor. Trebuie sa ai incredere in el, si nu te mai comporta cu el prea... aproape adica cum o faceti. Gandeste-te! Daca te vede ca accepti asta, lui ii convine, deci n-o sa ii trebuiasca mai mult.
Spune-i intr-o zi cand te pune sa ii faci masaj sau ceva "Nu stiu daca ar trebui. Tu esti cu ea, si daca noi continuam asa...imi fac singura sperante" Sau ceva in genu'. Fi hotarata!

2 răspunsuri:
| alylove15 a răspuns:

Clar ati putea sa fiti mai mult, din cate mi-ai spus cred ca te place.
P.S. :incearca sa fi cu el.

| RoXxy a răspuns:

Asa is toti baietii cu prietene, zic ca nu se mai inteleg doar ca sa te aibe si pe tine(in pat)laughing.El nu vrea nimic mai multwinkingSi nu cred ca ar lasa-o pe tipa aia daca te-ai culca cu el sau ceva.Asa ca daca va intelegeti bine...sa fie doar atatwinkingAi grija de tine!