| Cristi_1137 a întrebat:

Povestea este aceasta, eu am iubit o fata mult...prietena mea de acum 1 an, si dupa ce ne-am despartit, a trecut ceva timp si am ajuns in acelasi liceu amundoi, ce pot zice, eu o iubesc si acum si as vrea sa fiu cu ea. Dar din pacate ea este de curand cu un baiat(tot de a 9a) pe care il cunosc prea putin, si chiar si pe mess cand vad acele statusuri de la ea ca il iubeste simt ca as sparge monitoru sad deci am o stare ciudata de 2 zile incoace. Oare ar trebui sa ii zic ce simt? cand sa fac asta daca e cu baiatul ala. S-au sa ii dau ignore? si sa incerc sa o uit? mentionez ca suntem de aceeasi varsta(nu sunt tipul de baiat cu "vrajeala" sau sa mint) Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| DeeaBlondiii a răspuns:

Eu zic sa ii zici adevarul sincer.Iar daca te va refuza sa stii ca nu e din vina ta, poate nu te merita si crede ca cel de langa ea e mai bun...Viata merge mai departe:*Bafta>big grin

2 răspunsuri:
| Cristi_1137 explică:

Am uitat sa mentionez ca in timp ce nu am mai fost impreuna am fost foarte apropiati ca prieteni(conversatii foarte lungi pe mess) etc.

| Cristi_1137 explică:

Multumesc pentru raspuns. Apreciez ca mai pot inca primi raspunsuri decente la unele intrebari pe acest forum.