| ramona_9439 a întrebat:

Povesti-mi primul vostru sarut adevarat? Cum a fost? Unde a fost? Ce a-ti simtit? In ce imprejurari? Cum s-a inamplat?

Răspuns Câştigător
| Intelligence a răspuns:

Primul meu sarut a fost dezastru mondial.de aceea nu-l voi uita niciodatalove struck S`a intamplat acum`s vreo 2 ani cu actualul meu iubit big grin Acum am 16.
El a venit la mine.
ne-am uitat la un film.
Dupa aceea am ramas singuri in camera.
Era o atmosfera ciudata.
Camera era semiluminata.
Afara batea un vant.ff. tare. misca nucul din fata apartamentului.
El s`a apropiat de mine.mi`e mi-a ramas inima`n loc.pentru ca nu ma mai sarutasem niciodata.
mi-a atins usor buzele cu buzele lui.
Apoi.am continuat am continuat.insa eu aveam gura prea mult deschisalaughing[nu ma pricepeam].
El mi-a zis usor. " Apropie`ti buzele. si da`mi limbutza"hee hee
Atunci mi-am dat seama ca si-a dat seamalaughing ca era primul meu sarutbig grin
Dupa aceea. dupa ce l`am facut sa stea oleaca ca la dentistlaughing `m-am prins si eu de schema.laughing si a fost super. apoi din ce in ce mai bine`laughing. inca sunt cu acel baiat.si.sarutu e :X:X:X laughing Funda daca`ti place:-p`

6 răspunsuri:
| Clarity a răspuns:

O fost ciudat, prima data cand m-am intalnit cu un baiat am mers in parc neam pus jos, am stat am povestit, si bum ma tzuca dintr-o data, cum a fost prima data m-am speriat, m-am blocat si i-am spus ca de ce se grabeste laughing, ca avem tot timpul din lumewinking

| Alycaaaa a răspuns:

Primul meu sarut s-a intamplat nu de mult. Eram in parc cam pe la ora 9 seara si eram cu iubitul meu ne plimbam de mana si la un momendat ne-am asezat pe o banca si el m-a strans tare in brate si a spus ca ma iubeste si eu m-am uitat fix in ochi lui si l-am sarutat a fost super romantic am simtit ca sunt cea mai fericita persoana si ca st cea mai iubita. Am avut putine emotii dar dupa ce s-a intamplat prima data m-am obisnuit

| duchamp a răspuns:

Eram aman2 cazati la acelasi hotel (am fost in vacanta impreuna cu familiile noastre)pe la 11 seara bate la mine la usa.si mi-a propus sa iesim in parcul din apropiere,in timp ce mergeam inspre parc,am ajuns pe o straduta neiluminata,eu am auzit un caine latrand,si i-am spus ca mi frica de caini,el m-a luat in brate :X:X,asa,am ajuns in parc,ne-am asezat pe o banca,m-a luat in brate,eu stateam cu capul razamata de umarul lui,imi mangaia mana, a inceput sa ma sarute pe frunte de vreo doua ori, apoi mi-a sarutat nasucul si apoi a zis "da-mi gurita" laughing si ne-am sarutat :X:X a fost super super super frumos!

| Andrei32133 a răspuns:

Eu si iubita mea mergeam spre casa deoarece suntem aproape vecini am zis aproape neam oprit un pic la ea sa bem un suc ea vroia sa ia e portocala si a scapato e am vrut s-o iau si ea a vrut de asemenea neam atins de mini am2 am mers in camera la ia si na sarutat pe mine m-a facut sa ma simt ca ea cjiar ma iubeste si ma mai facut sa ma simt in al 9-lea cer big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok. Primul meu sarut adevarat. 1900 toamna:

A fost o experienta unica. Eram in intestine si cautam hrana pentru a doua zi. Acidul gastic ma ineca si mergeam pe tesut. Era sa daramam ficatul dar am trecut peste bine cu asta. Ne tenta bila si pancreasul, aratau misto, ne-am dat in ele uța-uța. Mi-am imbratisat iubitul si m-a sarutat cu bubele...adica buzele-i carnoase. Am ramas fara jumate de maxilar, m-am simtit amortita si piscata de sute de tantari, dar chiar a fost tare.
funda.

| IOOvreaCereale a răspuns:

Pai tocmai ieseam din cls ca sa plec de la scoala si baiatul de care imi placea mi-a zis ca vrea sa-mi spuna ceva,m-a dus intr-o clasa goala, eu stateam pe o banca cu capu in jos, el s-a apropiat de mine si mi-a zis:
el:vanessa?(numele meu)
eu:da(tot cu capul in jos)
el:uita-te la mine.
am ridicat capul si chiar atunci m-a sarutat:X:Xiar de atunci am zambit o saptamana in continuu!