| tbxx a întrebat:

Povestiti-mi si mie cum a fost primul vostru sarut:X [[locul, cati ani aveati, cum s-a intamplat...]] big grin :*

12 răspunsuri:
| simiiii a răspuns:

Sa intamplat noaptea, oboseala, frig, intr-un autocar, veneam acasa dupa 2 saptamani de tabara rolling eyes stateam pe scaunul meu, atzipisem si de sus mi-a picat in cap o sticla de apa minerala [ borsec parcathinking ] a venit un coleg de la o alta clasa sa-si ia apa inapoi, si atunci s-a intamplat inevitabilullaughing bieninteles nu prea imi mai aduc aminte ca eram adormita, aveam vreo 13 anisoribatting eyelashes tot ce mai stiu e ca simteam ceva ciudat, inexplicabil in stomakel blushing si ca s-a intamplat cu un baiat pe care-l placeam multt ff mult. cam atatbatting eyelashes

| forever4you a răspuns:

Un moment de neuitatlove struck

Aveam 11 ani si eram la un colt cu un baiat care ma placea si eu il placeam si el ma intrebase daca vreau sa fim impreuna iar eu i-am spus ca ma mai gandesc...peste ceva timp vine el la mine si ma ia de gat si ma intreaba de ce sunt suparata si eu atunci i-am spus dalove struck si el atunci m-a sarutatlove struck vai Doamne nu am putut sa dorm in noaptea aia delocclove struck a fost un moment special si de neuitat si chiar daca a trecut mult timp de atunci nu am sa uit momentul pentru ca a fost primul meu sarut cu primul baiat de care eram indragostita si stii ce se spunetonguerima dragoste nu se uita niciodatalove struck

Byekiss

| Silvia a răspuns:

Ciudat,în aer liber, între 0 şi 15 ani, fără să îmi dau seama.

| Gabitza a răspuns:

Buna! happy
Vreau sa.ti spun ca, pentru mine primul sarut, a fost cel mai minunat! Stateam amandoi pe banca, vantul a inceput sa bata si s-a intamplat ca amandoi sa intoarcem capul in aceeasi directie! Ne-am uitat 2 secunde unul la celalalt apoi m-a sarutat! A fost... incredibil! Aveam 15 ani happy El a fost primul care m-a sarutat! A fost, este si va fi prima iubire pe care nu o voi uita! happy

| SpecialGirl a răspuns:

Buna Tbxbig grin
Aveam 13 ani,si parintii baiatului de care imi placea erau prieteni cu parintii mei. S`a intamplat in seara de revelion. Am iesit toti afara sa vedem focul de artifici, dar parintii nostri au ales sa priveasca focul de artificii de la geam. Noi am iesit, era 12:00 si in momentul acela m`a intrebat daca il plac.i-am raspuns ca da, si m`a sarutat. Este cea mai frumoasa amintirehappy

| Dyony01 a răspuns:

La 13 ani, am dormit la o colega de a mea...acolo a venit si prietenu meu.sa ma vada ca acasa nu venea niciodata pentru ca parinti nu stiau de el.am stat p banca si ne uitam la stele ( era seara )si el sa apriat de mine si ne-am sarutat a fost foartee frumos love struck love struck

| OHmyGosh a răspuns:

Nu pot sa-i zic"special"primului sarut pe care l-am avut, deaorece aveam doar 3 anilaughingsi era unu' de 4 ani in tobogan si l-am luat sa-l puplaughing.

| AlinaMarianaIipc a răspuns:

Aveam 14 ani in aer liber sa intrebat eram la o fanatana era seara si baitu mereu se uita in stanga in dreapta ...Eu i-am zis de la inceput ca nu stiu dar el mi-a zis sa stau linistita ca o sa fie bine. Tin minte ca ma saruutat apoi a coborat pe gat spre sani dar s-a oprit venea o baba. o injurat-o apoi am continuat

| Sonyuk a răspuns:

Nu s-a intamplat inca dar eram atat de aproape de a avea aceasta experienta placuta dar ce sa fac stranuturile sunt inevitabilelaughing rolling on the floor

| condreavaly a răspuns:

O fulgeratura in stomac dar dupa nu am mai avut probleme si acum sunt expert... funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ...inca nu s-a intamplat big grin Dar oricum primul sarut este special, asta pot sa ti-o spun sigur, daca este facut cu cineva pe care il placi, nu gen,, Adevar si Provocare " oh go on Eu una inca nu m-am sarutat si nu mi-e rusine laughing Castigul meu, nu? Sunt, practic, neatinsa... Al tau cum a fost? fundita?

| DaDa_4797 a răspuns:

Aveam 12 ani si jucam sticluta sticluta la serata cu saruturi pe guralaughing
si eram in clasa.a fost fain ca am picat exact cu baiatul de care imi placea.blushing