| different a întrebat:

Prea mult sex dauneaza? Este adevarat ca excesul de sex deformeaza corpul femeii?

Răspuns Câştigător
| Letticia a răspuns:

Da.Este foarte rau pentru organism sa faci dragoste zi de zi.Trebuie sa ai parte de acest lucru mai rar.Chiar daca va iubiti.Corpul femei va deveni cu totul si cu totul schimbat.In timp vaginul se deformeaza daca faci dragoste de mai multe ori, des.Si nu iti este convenabil sa o faci des.

11 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Daaaaaaaaaaa...
Ai vazut niste superbe de vreo 30 de ani, dupa care intorc si femeile capul pe strada?!?
Deformate toate, de la prea mult sex!laughing
Haide, iubita, cum poti fi asa naiva?
Mancarea prea multa te transforma in monstru, o nastere in primele ei 40 de zile sau, ma rog, primele luni pana-ti revii, dar nimic altceva!
Uita-te in jurul tau, ai raspunsul live!happy

| CoquineNoire a răspuns:

Da, explozia nucleara de la Cernobîl e mic copil...

| Alec a răspuns:

Adevaru e ca daca te *** unu bine ai putea sa pleci cracanata a doua zi laughing

| Woodenpints91 a răspuns:

Da, după o vreme o să ai boaşe în loc de bărbie

| Rebecca009 a răspuns:

Ce? Acum dupa 30 de ani de desfrau ti-ai dat seama ca fizicul tau a suportat schimbari drastice?hee hee

| RetardedRacoons a răspuns:

Da, este adevarat o sa ai diiiiiiiiitai ***.

| CadeamiarMaseaua a răspuns:

Da..sa ai mare grija ..prima data iti mai creste un vagin iar dupa aia iti dispare o mana si iti mai apare un picior... o sa ai 3 ochi si nu o sa mai ai dinti in gura. e foarte grav ai grija ce o sa faci de acum

| DanceWithTheLittleGirl a răspuns:

Da-i mama la sex sa vezi o sa fii ca scoasa din cur

| Harumiiii a răspuns:

Asta-i buna laughing ..In afara de bolile cu transmitere sexuala cel mai rau lucru care se poate intampla e sa ramai cracanata..sau who knows?! laughing)

| xbeib a răspuns:

Nu e adevarat. dar sunt cazuri in care, unele fete se ingrasa sau se fac mai " bune ". Sexul nu dauneaza oh go on. Nu cred ca-i un lucru rau laughing! funditabatting eyelashes?

| Seby2018 a răspuns:

Nush.laughing