| anonim_4396 a întrebat:

Preferati sa iubiti sau sa fiti iubiti? Ati accepta sa fiti cu o
persoana pe care nu o iubiti (sau cel putin nu ca la inceput) numai pentru a beneficia de atentia cuiva?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Prefer sa iubesc. Nu as putea fi cu cineva pe care nu-l iubesc, e mai bine singura. Fiindca singuratatea nu ma sperie, dar lipsa de iubire si minciuna da.

5 răspunsuri:
| Iulian03 a răspuns:

Si sa iubim sa sa fim iubiti, nu prea as asccepta.

| grab a răspuns:

Marlania asta o sa va coste pe amandoi.
Pe tine ca o sa fii perceputa pana la urma ca o profitoare si de aici nu mai e decat un pas pana la eticheta de c**va pe interes.
Si pentru omul folosit apare riscul sa se indragosteasca daca nu isi da seama ca e doar folosit si va suferi desi nu merita total happy

| Silviumber a răspuns:

Cred ca cel mai bine e ca sentimentul sa fie reciproc, mi se pare o prostie sa folosesti un om ca sa il faci gelos pe altul

| 97Doru a răspuns:

Prefer sa ma iubeasca cineva de care sa nu imi bat joc, pentru atentia altcuiva big grin. mi se pare jenant sa faci asta.

| SpLatTionut a răspuns:

Prefer ambele lucruriwinking