| anonim_4396 a întrebat:

Prietena mea a inceput sa foloseasca OB-uri si ea era virgina acum nu mai e si ii pare rau pentru prostia asta ...se tot plange si se intreaba "ce o sa zica viitorul ei iubit cand o sa o intrebe daca mai e virgina" daca o sa ii spuna adevarul acelui baiat oare o s-o creada? O sa isi dea seama ca a fost virgina? Help! Nu mai stiu ce sa ii fac sa se calmeze.

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inseamna ca ea nu are nimic ..mersii de raspunsuri.:*

| Ezeru a răspuns:

Poftim ai aici informatiile necesare despre himen. Daca nu te intereseaza treci direct la ce te intereseaza pe tine "Se poate rupe si fara contact sexual"
Link : http://www.csid.ro/sex/sexualitate/afla-totul-despre-himen-4596556/

| Winchester308 a răspuns:

Ce fel de idiot ar fi gelos pe un OB?

| Beccaaa a răspuns:

Nu te dezvirginezi daca folosești OB-uri...

| caus3lov3ya a răspuns:

Mai era o fata care intreba ce este virginitatea si ca vazuse o reclama in care scria" mi.am pierdut virginitatea la 13 si am recuperat.o la 17". Sunt femei care se nasc fara himen, care si-l rup accidental sau care il au elastic( nu se rupe niciodata). Daca aleia care face sex nu i se rupe himenul pentru ca este elastic, inseamna ca totusi este virigina? Nu! Virginitatea nu consta in integritatea himenului. Virigina esti in situatia in care esti pura si tu stii ca nu ai facut nimic, nu in situatia in care ai neaparat himenul acolo.

| caus3lov3ya a răspuns:

Apropo. OB-urile nu dezvirgineaza. Si sunt si mai micute unele ca sa fie ea impacata si sigura ca inca e virgina.

| BiAnCa765430 a răspuns:

Uite i eu am folosit OB-uri inainte sa ma dezvirginez adica cand eram virgina dar nu m-a afectat cu nimic deci poti sa ii spui prietenei tale sa stea cat se poate de linistita de unde stie ca numai e virgina? Nu are de unde sa stie pana nu face un contact sexual sa vada daca sangereaza a un control ginecologic FUNDA :*

| BiAnCa765430 a răspuns:

Uite si eu am folosit OB-uri inainte sa ma dezvirginez adica cand eram virgina dar nu m-a afectat cu nimic deci poti sa ii spui prietenei tale sa stea cat se poate de linistita de unde stie ca numai e virgina? Nu are de unde sa stie pana nu face un contact sexual sa vada daca sangereaza a un control ginecologic FUNDA :*

| robi455 a răspuns:

Cumpara-i un vibrator