| rizbytzu a întrebat:

Prietena mea a lua pilula de a doua zi, in urma unui accident, penisul meu a atins partea superioara (intrarea) organului ei reproducator, nu am ejaculat a fost dar o atingere ce nu a durat mai mult de 4 secunde. Prima menstruatie a venit cu o intarziere de cateva zile si avea o culoare ciudata (spune dansa ) putin maronie, acum a venit cea de a doua dar nu este cu un flut la fel de mare (este intr-o cantitate mai mica ). Ar trebui sa ne ingrijoram? Sunt sanse de sarcina? va rog sa imi acordati sprijinul si experienţă voastra

8 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Am scuipat apa din gură când am citit... pentru liniștea ta, că eu nu-s liniștită...nu-s șanse de sarcină bre!

„Prietena mea a lua pilula de a doua zi, in urma unui accident, penisul meu a atins partea superioara (intrarea) organului ei reproducator, "

| Cristiann25 a răspuns (pentru h3r):

Lasa-i dracu de copii ca sunt prosti! Sa ma fereasca Dumnezeu sa am un copil asa handicapat dar n-are cum.Lasa ca facem noi un copil bun smecher asa ca mine si frumos ca tine!:*

| h3r a răspuns (pentru Cristiann25):

Și dotat ca cine?

| Cristiann25 a răspuns (pentru h3r):

Hai ca dam prea multe din casa si le dam idei la copiii astia!

| h3r a răspuns (pentru Cristiann25):

Aha!

| Cristiann25 a răspuns:

Ba prietena ta e PROASTA? A luat pastila de a2-a zi pentru ca i-ai atins pi.da 4 secunde? Pai bai baiatule aia se ia doar daca exista ejaculare pentru a nu ramane insarcinata nu se ia asa cand iti vine tie ca nu e paracetamol si dauneaza la unele destul de mult.Copii tembeli si fara minte. Daca ar stii parintii ei acum ai avea aer conditionat!

| e1xtz a răspuns:

Cand vad armate de retarzi in jur, de toate felurile si de toate modurile..ma intreb cum dracu de nu sunt inca milionar si nu am o insula a mea departe..cu soare si de toate..pfff

| Floarealeasa a răspuns:

Buna, nu ar fi vir-un motiv sa va ingrijorati, pur si simplu nu aveti pentru ce, ea nu a putut sa ramina insarcinata deoarece tu nu ai ejaculat in ea, 4 secunde asta-i un fleac. Ceea ce priveste pilula de a 2 zi, ati facut o greseala, fiindca ea se foloseste doar dupa Dupa sexul neprotejat, ai la dispozitie 72 de ore ca sa iei pilula. Dar dupa cum ai spus tu, voi asa ceva nu ati avut. Daca ea totusi a luat pastila de a doua zi, urmatoarea menstruatie poate sa vina cu cel mult o saptamana inainte de data normala sau cu cel mult o saptamana dupa data normala. Intre timp, pote avea sangerari mai usoare sau mai abundente care nu trebuie confundate cu menstruatia. Parerea mea este ca nu aveti de ce sa va ingrijorati. Data viitoare fiti atenti si nu va jucati, o zi buna!