| ChAnGe32 a întrebat:

Prietena mea cea mai buna are o problema destul de aiurea :-s si as fi vrut sa aflu si eu parerea voastrabatting eyelashes

ea a avut primul prieten anul acesta in februarie ( are 15 ani ) dar au stat doar o zi impreuna seara el trimitand un mesaj in care ii dadea papuci. Ea m-a intrebat ce sa faca in legatura cu Csabi si i-am zis sa-l deie dracului si sa isi gaseasca altu, iar ea si-a gasit altu in imaginatia ei laughing ca sa para ca a trecut peste :-J. intre timp cat ea era cu "Cori" eu l-am intrebat de csabi dc s-o despartit de ea si el mi-a zis ca nu are chef sa stea sa o invete pe asta cum sa mozoleasca big grin.
prietenamea a mai tinut timp de 2 saptamana relatia imaginara si cand noi alte fete din curte o intrebau daca sau sarutata ea mereu zicea ca da si de astea :-J
amuh vreo o luna ea a cunoscut un baiat catalin care parea sa fie amorezat rau de tot de eabatting eyelashes
in ziua aceea ei se tot tineau de mana se tot imbratisau si de astea, cand a venit vremea sa plece acas catalin s-a oferit sa o conduca si asa au ajuns pana la ea la bloc ( intre timp pe drum astia sau combinat) el i-a cerut nr de telefon si i-a zis ca " mnoh hai sa vad cum saruti" si pentru ea fiind pentru prima data nu facut nimic chiar si ea mi-a zis ziua urmatoarea ca ea ca proasta si-o tinut limba in gura :-Jlaughing
Ea nu a mai vb cu catalin de atunci pana azi cand, fara sa vrea sau vazut. Am fost toti afar Sany un baiat care se intelege bine cu toti a vb cu prietenamea si face numa el catre ea " ce i-ai facut lui catalin ca te-o facut curva" iar ea normal ca s-o intristat s-a vazut pe fata ei, adica ala o face curva fara motiv iar mai peste vreo doau are Alex a mers cu prietenamea in scara sa vb ceva, si dupa ce au iesit florin a inceput sa cante lari e vacuta ce nu face doar mu... ( lari ii prietenamea) iar ea a iesit din scara si unu cipri mai nou printre noi a intrebat ca cine ii lari iar catalin a sarit repede cu gura si a zis, aia din scara, aia care te constipa, iar ea a si plecat acasa.

intrebarile la care as vrea sa imi raspuns sunt urm :
- voi ce ati face in locul lui prietenamea?
-la ce credeti ca se referea catalin cand a zis ca il constipa?
-sincer. cand un baiat face pe o fata curva, din ce motive o poate face :?

scuze ca a trebuit sa scriu toata poveste, poate ca i plictisitoare dar altfel nu se intelegea, sper sa aveti niste sfaturi pentru mine ( adica mnoh. tot la prietenamea or ajungelaughing )

multumim big hug

4 răspunsuri:
| butterfly27 a răspuns:

Unii baietii sunt ticalosi.nu trebuie luati in seama, vedeti-va de vietile si tineretile voastre.asa e adolescenta.Curva inseamna cand te culci cu ma multi barbati pentru bani.Chestia cu constipatia poate e ceva nou vreo vb de cartier,o prostie de faptwhistling.Ea nu trebuie sa arate ca ii pasa, si sa nu mai puna la suflet toate, daca vede ca continua eu mi-as schimba cercul de prieteni.incurcate sunt caile adolescentei, sper ca v-am fost de folos:*:*

| cucaracia a răspuns:

Lui prietenamea? ar cam trebui sa nu mai chiulesti de la scoala! scuza-ma ca ignor povestea si intrebarile dah mai bine sa ma abtin...

| Speedy_4296 a răspuns:

Nu e plictisitoare.eu chiar ma plictiseam si din intamplare am dat de astalaughing...pai nu stiu ce ar putea facethinking sa nu il bage in seama pentru ca ala poate e un mare bou si mna in finelaughing. daca era un baiat de trebuie nu o facea curva ca nu stie sa sarute sau ma rog la ce so fi referit. nimeni nu se naste stiind tot, o sa se invete.nui mare bai.bftbig grin

| ChAnGe32 explică:

@cucaracia
chiar ca nu chiulesc de la scoala laughing
nu sa ma mandresc, dar mnoh. nu am avut nici o absenta anul acesta iar media generala mi-a fost destul de mare.zic eu ( 9, 94winking )