| anonim_4396 a întrebat:

Prietena mea cea mai buna imi spune sa ma despart de prietenul meu...Nu stiu ce sa mai fac.Imi spune sa fac asta pentru ca el nu e asa frumos pe cat spune ea ca sunt si ca el nu e de mine, ca trebuie sa fiu cu cineva mai frumos.In plus e vorba aici si de faptul ca el fumeaza.Nu ne-am sarutat pana acum dar ea de la inceput nu e de acord.Nu credeti ca e geloasa(nu are de ce deoarece stiu bine ca nu ii place de el ba chiar il uraste pentru ca o vorbeste pe la spate si spune ca ei i-ar placea de el ceea ce nu e adevarat).Am incercat sa il fac sa inteleaga ca nu il place dar nu stiu daca a inteles.Ea a zis ca ma lasa sa fac ce vreau. Ajutooorsad
Situatia e mai complicata de atat(nimeni nu e de acord cu relatia noastra..eu nu prea il iubesc, sunt cu el pentru a uita alta persoana)...

Răspuns Câştigător
| Mαdαliηα a răspuns:

[ Nu am vrut sa fiu rautacioasa fata de tine. si daca am fost imi cer scuze am vrut sa iti spn ca nu in toate cazurile e asa ]. Deci vr sa stii de ce il urasc atat de mult? Ok, ma injurat in mai multe feluri [ asta pentru ca imi era rau si nu puteam sa vorbesc clar si l-am intrebat de ce plange ( Ea ). ] de aici a inceput. plus ca vrea sa ne faca sa ne certam eu cu ea. ii spunea ei ca ii trimit lui mesaje cu " te iubesc " cu tot felul de alintaturi " gurita " " viata mea ". lucruri care chiar nu le'am sps. nici nu mai aveam nr`u lui. pentru ca l'am sters de cand ma injurat si am prins ura mult din cauza ca a incercat de multe ori sa ne faca sa ne certam plus ca nu ar avea de ce sa imi placa de el. am vb doar de 2 ori la tel cu el. si asta despre ea. ma intreba de ce nu raspunde la tel si unde e. chestii din astea. Cam atat. si chiar imi pare rau daca am fost rautacioasa. doar ca poate de asta il uraste si prietena ei. Mi-am dat cu parerea.

7 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Daca zice prietena ta atunci fa-o si iti garantez ca in cel mai scurt timp ai sa-i vezi pe amindoi mina in mina.Tu gindesti vreun pic?

| Mαdαliηα a răspuns (pentru harciog):

Nu e chiar asa drega. Eu pe prietenul la prietena mea cea mai buna. sau fosta ca ne-am cam certat. asa. il urasc din tot sufletelul meu happy. e un urat si un scarbos. si cred ca as fi cea mai fericita persoana daca sa'r despartii de el. 1 nu e pentru ea 2 e prea urat 3 da'l la jalea. asta nu inseamna ca eu as vrea sa fiu vrodata cu el. mai bine cu dracu ca e mai frumos. pe ea o iubesc ff mult. [ chiar si acum. ] si sunt putin geloasa. pentru ca ma neglijat. sper ca te-am lamurit.

| harciog a răspuns (pentru Mαdαliηα):

Domnisoara,gindeste un pic de ce-l urasti in halul asta.Inseamna ca nu-ti este indiferent cum te lauzi dar ca ai vrea sa-ti fie.Sint doua chestii total diferite. Oricum succes, parerea mea este ca ai inceput sa suferi deja.

| Mαdαliηα a răspuns (pentru harciog):

[ Nu am vrut sa fiu rautacioasa fata de tine. si daca am fost imi cer scuze am vrut sa iti spn ca nu in toate cazurile e asa ]. Deci vr sa stii de ce il urasc atat de mult? Ok, ma injurat in mai multe feluri [ asta pentru ca imi era rau si nu puteam sa vorbesc clar si l-am intrebat de ce plange ( Ea ). ] de aici a inceput. plus ca vrea sa ne faca sa ne certam eu cu ea. ii spunea ei ca ii trimit lui mesaje cu " te iubesc " cu tot felul de alintaturi " gurita " " viata mea ". lucruri care chiar nu le'am sps. nici nu mai aveam nr`u lui. pentru ca l'am sters de cand ma injurat si am prins ura mult din cauza ca a incercat de multe ori sa ne faca sa ne certam plus ca nu ar avea de ce sa imi placa de el. am vb doar de 2 ori la tel cu el. si asta despre ea. ma intreba de ce nu raspunde la tel si unde e. chestii din astea. Cam atat. si chiar imi pare rau daca am fost rautacioasa. doar ca poate de asta il uraste si prietena ei. Mi-am dat cu parerea.

| doc69 a răspuns:

Las-o balta nu te folosi de sentimentele unui om pentru a trece tu mai usor peste ce ai patit in trecut.Asuma-ti responsabilitati, asta inseamna maturitate.AsTA DACA VREI SA CRESTI DACA NU, JOACA-TE CU PAPUSILE IN CONTINUARE

| BloodyBlade a răspuns:

Pai daca nu-l iubesti sa stii ca nu prea merge sa incerci sa uiti pe alticnv avand o relatie cu o alta persoana.Eu spun sa te gandesti de 2 ori la sentimentele tale fata de el si apoi inima ta va decide ce trebuie sa faci. Sper ca te-am ajutat! Bafta!happy

| jijitzu23 a răspuns:

Eu zic sa te desparti de el pentru ca risti sa se ingragosteasca el de tine si pe urma daca il lasi din diferite motive (ai destule) tu i sa fi persoana rea ca o sa-l faci pe el sa sufere pe urma

| anonim_4396 explică (pentru jijitzu23):

Este deja foarte indragostit de minesad