| anonim_4396 a întrebat:

Prietena mea este virgina, si o sa vina pe la mine sa facem sex, si sa o scap de virginitate. Dar problema e ca ma gandesc, ca ea nu are experienta, si va astepta sa fac eu tot, si erectia mea nu e infinita, si nu stiu daca pot sa mi-o pun singur in erectie. Ar fi al doilea contact sexual la mine. Si la primul am avut mari probleme in "scularea" penisului... a fost pe o scara de bloc si fata nu era foarte atractiva, poate astea erau cauzele... Dar acum ma gandesc ce sa fac, ma bate gandul sa iau viagra. Aveti vreun sfat?

Răspuns Câştigător
| anka89 a răspuns:

Nici sa te gandesti ca o sa ti "scoale" greu, daca ai aceasta intrebare in minte, atunci totul va merge cam prost.Lsa-te liber si nu te gandi la nimic in afara de tine si prietena ta.Si chiar daca ea nu are experienta asta nu inseamna ca nu trebuie sa ti-o atinga macar.Inainte de penetrare faceti un preludiu bun, o sa va ajute.
Nu te gandi la viagra! esti nebun mai inkolo ce ai sa faci.S afiti singuri, sa nu va deranjeze nimeni sa nu aveti gandul ca cineva o sa vina.Sa fiti relaxati, normal nu trebuia programat ar fi trebuit sa vine de la sine.

4 răspunsuri:
| T4ny4 a răspuns:

Da! sa incepi sa te culci cu femeie care te atrag! Se va scula fara sa faca ea prea multe! Daca nu stie, ia-i tu mana si condu-o unde vrei!

| Chrisstine a răspuns:

Ia viagralaughing)ce mai vreirolling on the floor)

| dulse a răspuns (pentru Chrisstine):

Vorbeste cu prietena ta si explica-i si ea cu siguranta te va intelege... succes :d

| nesuferit a răspuns:

Eu zic sa nu iti faci probleme :pe