| Matteo12 a întrebat:

Prietena mea sustine ca a fost virgina pana a avut primul contact cu mine.Nu a curs sange doar o scurgere maronie in urmatoarea zi si dupa 2 zile a curs ceva sange.Ea nu era in perioada de ciclu. A fost sau nu virgina?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Sunt fete care se nasc fara himen,sunt fete care au himen elastic si sunt dezvirginate cand ajung sa nasca in maternitate,sunt fete care sangereaza zile intregi in urma dezvirginarii,sunt fete care nu sangereaza deloc,etc!
Ce anume te pune pe ganduri in povestea asta? Lipsa ta de experienta sau propriul egoism?
Fata ti s-a daruit din tot sufletul si ai fi lipsit de inima sa ai cea mai mica banuiala, mai ales ca indiciile pe care ni le dai arata clar ca ti-a spus adevarul.
Nu intotdeauna deflorarea se produce cu hemoragie si nu intotdeauna hemoragia apare in momentul actului.
Asta se intampla cand bunicile noastre erau tinere, sanatoase si bune de munca!
Himenul este o membrana subtire, spongioasa, irigata sanguin, cantitatea de sange pe care o contine este foarte mica, nu are nici o legatura cu cantitatea de sange de la ciclu.Si daca a curs a doua zi,este foarte clar,mica sangerare a avut loc in interior, sangele era deja oxidat, dupa culoarea pe care ne-o descrii.
Nu fii ingrat si lipsit de delicatete, banuiala ta, pana si gandul tau, murdaresc cel mai delicat moment din viata iubitei tale!
Bucura-te de dragostea voastra si adu-i fericire, nu durere si dezamagire!

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Din cate am inteles, cred ca a fost virgina

| doc69 a răspuns:

Si ce importanta are daca era sau nu virgina? faptul ca intrebi asa ceva ar trebui sa te puna pe ganduri si sa iei viteza de langa ea pentru ca nu o iubesti.In alta ordine de idei cate virgine ai avut de esti specialist in gramele de sange curse? poate sa aiba himen elastic, si nu era virgina, poate sa i se fi rupt himenul doar pe jumatate si era virgina.Mai bine te intrebi daca o meriti.

| Criiistinutsa a răspuns:

Da, a fost. Si de ce nu o crezi? N-ai increderehappy?
Serios nu meritaiwinking. Daca a ales sa faca dragoste cu tine inseamna ca tu insemni ceva pentru ea.happy

| Oana92 a răspuns:

Poi tu nu ai fost in stare sa-ti dai seama singur daca a fost sau nu virgina?

| Xtadelo a răspuns:

Da.
De ce nu o crezi? raised eyebrows
De acord cu Criiistinutsa, nici nu meritai sa fii tu primul. straight face

| Phoenix231 a răspuns:

Pai te poti bucura.
Da a fost virgina si tu ai primul.
Si te poti da cu capu de pereti din cauza ca nu crezi asta si egoismul tau este prea mare.