| iebai a întrebat:

Prietena mea vrea sa faca sex oral si nu stiu daca sa ma dau cu parfum sau nu. daca da cu ce parfum?

19 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

rolling on the floor doamne ce au unii in cap
nu-i nevoie de parfum, cu un gel de dus bun sigur va avea un miros placut... si inca un lucru, parfumul are un gust amar tare, i-am dat eu cuiva in gura laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dati cu flit

| VladConstantin20 a răspuns:

Bună!
Dacă vrei să elimini mirosul, atunci ar fi bine doar să ai grijă la igiena personală. În noaptea de dinainte spală-te bine cu săpun (nu contează aroma), rade-te (în cazul în care nu ești) apoi ești gata. Nu cred c-ar fi bine să folosești parfum sau spray. Conțin alcool și s-ar putea să irite zona, mai ales dacă te razi.
Sper că te-am ajutat și succes!

| Azµre a răspuns:

Mai bine te-ai spăla decât să te dai cu parfum.

| grab a răspuns:

Daca parfumul nu are aroma de pu Ia tot degeba happy

| Fridăm a răspuns:

Spray de muşte.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Fridăm):

Eu i-as sugera asta: http://cn1.kaboodle.com/......AQ0qlg.jpg

Draught of the Living Death

| Fridăm a răspuns (pentru anonim_4396):

Şi mai bine! E clar că a luat o gură de '' Babbling Beverage '' înainte să posteze asta.

| LordCroft a răspuns:

Daca te dai cu miere sau ciocolata o sa ti faci fingur sex oral laughing rolling on the floor laughingrolling on the floor

| patriiiii89 a răspuns:

Cu parfumul tau preferat, nu conteaza cu ce te dai.

| marmotavorbareatza a răspuns:

Arde,arde! mai bine cu miere

| marmotavorbareatza a răspuns:

Si cu peria de sarma laughing) dai cu sapunu neamule!

| OanaMada a răspuns:

Banuiesc ca e prima oara pentru tine asa ca date cu cel mai scump parfum pe care il ai, trebuie sa fi pregatit ce naib.alaughing. Doamne ce minte poti sa ai dar totusi e mai bine dacat sa intrebi ''oare trebuie sa ma spal?''. Lasand gluma la oparte, nu e nevoie sa te dai cu parfum imp e sa fi curat.

| NoNameMike a răspuns:

Da-ti cu roll-on

| Ieedi a răspuns:

Nu e nevoie de parfum. Doar ingrijire personala si e ok. Poti sa te iriti sau ceva de la parfum si plus nu cred ca alcolul din el + aroma vor avea un gust bun...

| AndruşcăăăăBăăăăă a răspuns:

Bunăă! În nici un caz nu ai nevoie de parfum :-)) Ai nevoie doar să te speli foarte bine cu apă şi gel de duş intim sau aşa ceva si gata... Have fun! O seară plăcutăă! Fundiţăăăăă?

| TiAmOdIpIu a răspuns:

Cu acid clorhidric happy

| PUMNULdureii a răspuns:

Da-te cu spirt, sare si apoi cu sirop de lamaie.