| Alex0023 a întrebat:

Prietena mea vrea sa o facem pentru prima oara, dar ea e virgina și mi-e frica ca sa nu sângereze prea tare, ce sa fac?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce sa faceti?
Petting sau sex?
La petting doar va pipaiti!
La sex, este penetrare si nu curg decat 3-4 picaturi de sange., dar trebuie sa ai multa rabdare cu fata ca sa se umezeasca, s ao exciti bine clitoridian si apoi sa purcedeti la penetrare, in felul asta nu o va durea mai deloc.
Sexul se face numai cu prezervativ, altfel riscati o sarcina nedorita.

| corbulalbrosu a răspuns:

Mai bine "ti-ar fi frica" sa nu te faci de rusine prin ejaculare precone. Probabilitatea de a sangera este de circa 50% iar ca aceasta sa fie si abundenta este mult mai mica fiindca hemoragia se produce cam la 1 din 10-15 fete. Succes!

| mihai69 a răspuns:

Ce e aia „pentrugam"?!?
Și de unde știi că poți sângera dacă faci asta?!?

| neutrino a răspuns:

"Pentrugam-ul" nu este sex, este un simplu termen de-al tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai doar unele sangereaza

| Chirileanu_Emy_1999 a răspuns:

Da-i 'nainte cu tupeu si protejeaza-te.Nu conteaza cat de bun esti la pat pentru ca ea e virgina. happy

| ZMUCI a răspuns:

Pui dop.