| Denis2706 a întrebat:

Prietenei mele i-a venit stopul azi si zice ca e o sangerare mai rozalie, de ce oare?

3 răspunsuri:
| BigG a răspuns:

Mai putin sange mai multa apa.

| DeniiMT a răspuns:

E ceva normal sa-i vina asa in prima zi. Prima zi de menstruatie de obicei anunta faptul ca pentru urmatoarele 5-7 zile o sa fie pe stop. Nu trebuie sa va faceti griji, nici tu si nici ea!

| Denis2706 explică:

Mulțumesc frumos tuturor pentru răspunsuri, dar prietenei mele acum i.a revenit culoare normala a sângelui. A fost la început roz acum nu mai este nici o problema