| Chimilica a întrebat:

Prietenei mele ii place de un baiat care este mai tupeist.
El este mai curvar pot sa spun.
Ea intreba daca se va culca cu el o va iubii?
El apreciaza fetele virgine din cate il cunoastem noi toti.
Credeti asta? Ce sfat sa ii dau sa ii fie bine?
Funda+Vot

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Oh,in nici un caz sa nu se culce cu el! Da,il place,dar sa se uite si de cine ii place.El, va fi absolut incantat ca ea sa faca acest mare sacrificiu pentru el si pe urma o va lasa, pentru ca nu va mai avea ce altceva sa ii ofere.Virgina esti doar o data, intelegi? Cel mai bine e sa incerce sa si-l scoata din cap, pentru ca pentru el prietena ta nu va fi decat un nume pe lista lui de cuceriri.Si sa isi gaseasca un baiat mai linistit,cu suflet bun care sa fie capabil sa o iubeasca intr-adevar si care sa aprecieze ca ea este virgina! Fetelor,zau,aveti mare grija cui ii oferiti virginitatea voastra,acum ea este un mare atu, dar daca o dati usor, usoare veti fi catalogate si voi...Nu am vrut sa te supar, dar atatea se intampla in ziua de azi si vezi fete cuminti asa de rau scufundate in mocirala...Si de ce? Pentru o clipa de nebunie si cinci cuvinte viclean mestesugite? Nu merita! Sper sa fie bine prietena ta! Pup!

4 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Dacă se va culca cu ea, o va iubi ca şi pe celelalte cu care a avut relaţii sexuale, adică la fel de profund.

| lolly_3072 a răspuns:

El o s'o iubeasca mai ales dupa ce o sa se culce cu ea si o sa'i dea papucii imediat.winking

| BebeStrumf a răspuns:

Xoxo,daca e curvar,de ce ii mai place de el? Ce vede asa demn la el,de'al iubi? Faptul ca e tupeist,care e echivalent cu proasta crestere si ingamfarea? Ca sfat,ii spui asa: mie,de fapt,pardon unora,li se pare ca esti un puchinos complexat,care nici mucii de la nas nu si i'a sters,dar care vrea sa para ceea ce nu'i in fata unei femei! Tu nu vezi ca in capul unuia ca asta sta numai ''sexul''? Zii scurt si cuprinzator,lasa'l prietena ca asta trebuie sa mai creasca in gandire, nu stie ce vrea, decat sa para star man!winkingpe cand el este vai de el!

| Kaℓi a răspuns:

Este curvar dar apreciaza fetele virgine? pff... ce paradox laughing
O va iubi, sigur... dar probabil nu o va mai aprecia la fel de multwinking
Eu te sfatuiesc sa nu te bagi!