| iulianaburst a întrebat:

Prietenei mele ii place un baiat dar, de martisor acel baiat a luat doua tipuri de martisoare:trandafiri si inimi, iar prietena mea a luat trandafir iar baiatul i-a spuc ca e pacat ca a tras trandafir, iar dupa cinci minute un alt baiat a luat un martisor si i la dat altei fete, iar martisorul era pus intr-un plic, iar in plic era un bilet pe care scria ca e pentru cea mai frumoasa fata, iar prietena mea m-a inebunit sa o ajut dar eu fac tot posibilul dar nu mai stiu ce sa fac

1 răspuns:
| emma10140 a răspuns:

Stiu ca te-am ineunit si imi pare rau dar chiar nu stiu ce sa mai cred crying, ajutati-am va rog!