| Offiubire a întrebat:

Prietenele mele mi-au spus ca baiatul de care imi place (e vorba despre cel pe care doreama sa il uit )ma place.Nu stiu daca e adevarta adica el a inceput sa se bage in vorba cu mine si stam mult pe langa mine.O fata mi-a spus ca ma place era si el de fata si a spus ca nu e adevarat.Nu stiu ce sa cred. Oare ma place? cele mai bun raspuns primește funda

Răspuns Câştigător
| pikakatejulia8 a răspuns:

Te place rolling on the floor))))))) dupa cum ai scris laughing)))))))))da te place, baieti ce spun Nu in fata unei fete (inseamna ca e rusinos ) laughing) te place. funda?

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Sigur ca te place!

| Mariusflo a răspuns:

Da, te place.

| Ioana011 a răspuns:

Daca te place o sa isi faca curaj sa iti spuna si sa iti dovedeasca lucrul asta. Nu baga in seama ce spun prietenele, asteapta sa vezi ce face si ce spune el si cum iti demonstreaza acest lucru. Tu nu ii arata nimic, lasa-l pe el sa faca ceva. Succes!