| Daria_8723 a întrebat:

Prieteni, cunoasteti cupluri Gemeni-Taur care au o relatie buna, si sunt impreuna mai mult de un an, sau si mai putin? Dar fericite...Va rog mult spuneti-mi, pentru ca eu sunt taur si am gasit un baiat fecioara, ma intilnesc cu el insa vreau sa vad cit de posibila este relatia noastra, ca dupa horoscop nu ne potrivim de fel sad

Răspuns Câştigător
| Pralină a răspuns:

Am eu un unchi si o matusa el-taur ea-gemeni sunt maritati de mai bine de 10 ani si stiu ca le merge ff bine au copii adica am eu verisori(2 fete gemene)>

Acum scuze ca zic dar dupa zodii nu are rost sa te iei scuze ca zic nu vreau sa te contrazic cu privire la partea ta de credinta in zodii. Ahh e ca si aia cu;'Nu conteaza unde esti conteaza cu cine asa e si la tine:Nu conteaza zodia lui ci fiinta lui, felul sau de a fibig grin''succes cu el si sa te auzim de bine!

pup:*:*

2 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Vai draga...sa fim seriosi cu horoscopul asta, ca doar nu iti conduce viata.

Eu sunt zodia berbec, iar el e fecioara, si la fel, in zodiac nu ne potrivim deloc.
Dar ghici ce? Suntem de 1 an si ceva impreuna si ne intelegem foarte bine!

Nu lasa misticul sa conduca alegerile tale!

| Ririru a răspuns:

Uite, am avut eu relatia asta.
Da, am stat un an impreuna, am fost fericiti. Spre sfarsit, s`a cam dus tot, ne certam mereu, etc. Intr`un final.ne-am despartit happy.

Gemenii sunt si orgoliosi, dar au o gramada de alte calitatii. Oricum, numai crede atat in horoscop.Nu e ala baza. Depinde si de om! :*